Ro MAP by LARRy

« Older   Newer »
  Share  
Lary'
view post Posted on 8/6/2013, 19:40




M-am intors si voi face o harta noua pt ETS2.
 
Top
Adyiy
view post Posted on 9/6/2013, 14:10




Poze?Detalii?Informatii?
Nu mai faceti topicuri aiurea daca nu reusiti sa duceti ceva la bun sfarsit,polonezi cum de au reusit sau rusii sau altii?
Ar fi frumos daca poti sa pui poze si sa duci si tu ceva pana la capat!
 
Top
fantiristu
view post Posted on 13/7/2013, 11:05




larry daca vrei te pot ajuta cu reflieful dami add o_untaru si vb :_
 
Top
Dan..
view post Posted on 14/7/2013, 00:44




Romanii astia chiar n-au deloc spirit de echipa ? de ce naiba nu va uniti toti si faceti o echipa. Nu unu` face o harta , altu` face alta harta si tot asa. De ce sa avem einspe mii de harti proaste cand puteam avea una si buna ? serios acum.
 
Top
Andu
view post Posted on 14/7/2013, 06:26




Pentru ca nu toti suntem la fel , am facut si eu echipa cu el acum cateva zile si nu-mi placea cum lucra , imi facea drumurile strambe unde erau drepte si mai multe greseli care putea sa le faca bine de la inceput , e greu de modificat structura unui drum pentru ca iese aiurea trebuie sa-l stergi si sa-l refaci . Eu acum chiar caut mai multi care sa ma ajute in editor am postat si pe lkw (scuze daca e reclama) , daca unii dintre voi sunteti interesati.
 
Top
Aty:)
view post Posted on 14/7/2013, 08:40




:))) prostanacilor,o harta nu stiti sa terminati toti ca fac ca dreg si nimic.pfuai.
 
Top
Andu
view post Posted on 14/7/2013, 14:22




Fa tu ceva mai bun daca esti in stare nu mai vorbiti prostii daca nu stiti sa deschideti editorul .
 
Top
fantiristu
view post Posted on 15/7/2013, 12:53




STERGETI ACEASTA CATEGORIE PROSTUL DE LARRY NU MAI FACE NICIO HARTA MOTIV NU STIE SA DESCHIDA EDITORUL =))
 
Top
7 replies since 8/6/2013, 19:40   346 views
  Share