Care au fost realizarile tale mari din acest an ?

« Older   Newer »
  Share  
ro_driver'
view post Posted on 31/12/2012, 13:59




S-a mai dus un an ... speram sa vina unul mai frumos si mai linistit .

Scrieti aici toti ce realizari mari ati avut in acest an !

O sa incep eu : Deci pentru inceput s-a intamplat o minune si mi-am luat bacul . Anu asta la inceput am facut prima mea cursa cu tirul . Au urmat atestatele . Si acu mai recent am primit un citroen c2 . An nou fericit colegii
 
Top
Stefanuts'
view post Posted on 31/12/2012, 14:02




Pai sa vedem...am avut un an nou exceptioal pe plan sportiv...5 diplome si 3 medlaii...printre care una de bronz la campionatul national ! Pe plan familiar destul de bine....mi-am achizitionat un HTC desire hd...pe data de 27 decembrie am implinit un an de relatie cu prietena....si in vara am muncit si am reusit sa imi strang bani pentru a face prin februarie 2013 scoala de soferi....cred ca astea is printre cele mai importante :)
 
Top
-CLD- Vos
view post Posted on 31/12/2012, 18:51




Hmm , mi-am schimbat calculatorul , mi-am facut o prietena noua , m-a invatat tata soferie la greu si altele nu stiu daca mai sunt
 
Top
view post Posted on 31/12/2012, 21:05

SB 04 DFU

Group:
Member
Posts:
1,444

Status:


Na hai sa ma laud si eu :

pai la inceputu anului o dat al de sus si am luat carnetu...tot anu asta o intrat passatu V8 in posesia mea tot anu asta am picat bacu...tooot anu asta m-am angajat pe duba...deci basca-n cap tigara-n gura..sunt sofer va salut din tren!
 
Web  Top
Edy.
view post Posted on 31/12/2012, 21:16




Pai...
Mi-am achizitionat un laptop nou,bunicel dupa parerea mea,mi-am facut o noua prietena.
 
Top
Vlad.
view post Posted on 3/1/2013, 16:29




Eu mi-am luat un calculator nou , am avut medii bune, ma lasa tata si m-a invatat sa conduc tiru chiar daca stiam acum il bag in rampa :lol: si deocamdata nu mai stiu :lol:
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 3/1/2013, 23:44




laptop nou, mers in thailanda,qatar,malaysia.
 
Top
Actros1845
view post Posted on 1/2/2013, 21:41




Bacu admis permis admis primit practica in farmacie ;)

Si l-a actual am dat jos bulinele din parbriz

:X

 
Top
7 replies since 31/12/2012, 13:59   168 views
  Share