Hartl Trans, informatii utile angajari

« Older   Newer »
  Share  
Krypter
view post Posted on 6/10/2013, 12:03 by: Krypter




Frate nu mai mancati atat ce nu trebuie .... eu lucrez la hartl de 5 luni de zile si nu e asa rau cum se spune pe aici...nu mai vorbiti daca nu shtiti... normal ca pentru unu care e prost din nastere si nu stie sa isi faca treaba e rau...am vazut titulari care ia si 500e pe luna pentru ca habar nu au ce inseamna TIR'ul... si e logik k unu ca ala nu are ce cauta la volanul unui camion...apoi intra aici si spune tot felul de rahaturi,ca sa ce? Va spun ca asa am facut si eu inainte sa ma duc akolo...citeam tot felul de cacaturi pe aici si ma cam speriasem putin ... dar nu e chiar asha cum spune unu si altu. Intradevar 600e pe luna sunt putini dar pentru unu care nu s-a urcat in viata lui intr-un camion sunt destui...mai ales ca te shi angajeaza si iti da si aia 600e amarati sa ai ce manca luna aia...ducetiva la alte firme sau platiti pe alti sa va ia sa va invete... ce va tot plangeti asha! ziceti mersi ca exista astfel de firme care practic va invata o meserie cat de cat platita fata de altele! Akm nah fiecare e liber sa faca ce vrea si sa aleaga ce e mai bne pt el! Eu mi-am spus doar parerea...dar incercati sa nu mai speriati amarati care cauta si ei sa-si castige painea intr-un fel sau altul!!!!!
 
Top
72 replies since 15/12/2012, 16:57   46080 views
  Share