Hartl Trans, informatii utile angajari

« Older   Newer »
  Share  
Danutz_69
view post Posted on 15/12/2012, 16:57




Dupa cum spune si topicul, numele companiei este Hartl .
Au sediu de recrutare la Timisoara. Se lucreaza 4 saptamani cu 1,acasa.
Salariu sofer incepator 600 de euro.

Hartltrans Romania SRL
Str.C-tin Brancusi Nr.7
RO-30050 Timisoara
Tel. +40 256 433 282
Fax +40 356 450 599
[email protected]
 
Top
CezaRone
view post Posted on 19/1/2013, 01:38




Mai bine nu sunt neseriosi si ii obliga pe titulari sa puna magnetu si in caz de esti prins iti opreste si tie din banii...
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 19/1/2013, 10:07




Pai si unde sa merg? ca incepator nici o firma nu ma baga in seama
 
Top
marius3333
view post Posted on 11/4/2013, 15:31




salut colegii am si io o intrebare ma-ai angajeaza firma asta soferi fara experienta?

can tara asta nu-ti da nimeni o sansa cred ca toti soferi care sunt acum si au experienta candva li-sa acordat si lor o sansa
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 11/4/2013, 16:34




angajeaza inca . am doi baieti plecati cu ei. angajeaza mereu datorita salarizarii sub orice limita. nimeni nu rezista cu 600 de euro pe comunitate. e injosire...
 
Top
marius3333
view post Posted on 11/4/2013, 20:22




asa e colegu dar vezi ca nimeni nu-ti da o sansa parerea mea adevarul asta este ca sunt bani putini dar cred ca nu moare nimeni un an de zile macar sa prinzi ceva experienta parerea mea dar stand atata timp pe comunitate ati faci ceva cunostinte si dupa aia poti sa te angajezi la o firma de afara daca ai noroc si cunosti o limba eu unul am sa incerc nu am dat inca atestatul il dau dupa pastii si mai am o intrebare colegi ce trebuie sa contina dosarul de depunere mai exact ca nu stiu sunt la inceput poata sa ami zica cineva va rog va multumesc?

asa e colegu bani sunt putini eu acum de munca nu am lucreaza doar sotia si cand vad ca ia an fiecare dimineata se trezeste si se duce la munca si eu lenevesc in pat pana la 10 11 nu-mi cade bine si ma simt cam prost ca nu contribui si eu cu ceva la bugetul familiei am noroc ca nu am copii dar si asa e foarte greu trebuie sa incep de undeva
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 12/4/2013, 15:56




Actele pentru Hartal, ajung in mare pe la pretul de 10 15 milioane lei vechi : Card taho, ADR nu e obligatoriu, Atestatele de marfuri si gabarite, Card verde de sanatate , copiii dupa permis si alte acte , etc. Da un telefon la ei si iti vor da exact lista.
 
Top
ionutz_87
view post Posted on 20/4/2013, 16:49




Salut eu sunt din calarasi am permis bece din 2005 dar nu am nici card nici atestat marfa imi puteti spune si mie cat ma costa acestea si ce acte imi mai trebuie pt ele?
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 20/4/2013, 17:26




Costa o caruta de bani. te ajunge toata afacerea undeva la 11 , 12 milioane lei vechi. fara adr.
 
Top
ionutz_87
view post Posted on 21/4/2013, 13:04




Mersi mult dar nu stii se poate face si la mine in oras in calarasi si unde tre sa ma informez ?
 
Top
Danutz_69
view post Posted on 22/4/2013, 17:06




In orice oras se poate. pe google....cel mai simplu aflii detaliile astea.
 
Top
johnnynuz
view post Posted on 20/8/2013, 18:25




salutare!

e cineva pa-ici?
 
Top
Krypter
view post Posted on 6/10/2013, 12:03




Frate nu mai mancati atat ce nu trebuie .... eu lucrez la hartl de 5 luni de zile si nu e asa rau cum se spune pe aici...nu mai vorbiti daca nu shtiti... normal ca pentru unu care e prost din nastere si nu stie sa isi faca treaba e rau...am vazut titulari care ia si 500e pe luna pentru ca habar nu au ce inseamna TIR'ul... si e logik k unu ca ala nu are ce cauta la volanul unui camion...apoi intra aici si spune tot felul de rahaturi,ca sa ce? Va spun ca asa am facut si eu inainte sa ma duc akolo...citeam tot felul de cacaturi pe aici si ma cam speriasem putin ... dar nu e chiar asha cum spune unu si altu. Intradevar 600e pe luna sunt putini dar pentru unu care nu s-a urcat in viata lui intr-un camion sunt destui...mai ales ca te shi angajeaza si iti da si aia 600e amarati sa ai ce manca luna aia...ducetiva la alte firme sau platiti pe alti sa va ia sa va invete... ce va tot plangeti asha! ziceti mersi ca exista astfel de firme care practic va invata o meserie cat de cat platita fata de altele! Akm nah fiecare e liber sa faca ce vrea si sa aleaga ce e mai bne pt el! Eu mi-am spus doar parerea...dar incercati sa nu mai speriati amarati care cauta si ei sa-si castige painea intr-un fel sau altul!!!!!
 
Top
liviu1
view post Posted on 3/11/2013, 10:10




va rog sa-mi spuneti daca in perioada aceasta se fac angajari la aceasta firma, pentru soferi fara experienta. Va multumesc mult.
 
Top
alex43
view post Posted on 7/12/2013, 19:07




va rog sa-mi spuneti daca in perioada aceasta se fac angajari la aceasta firma, pentru soferi fara experienta. Va multumesc mult.
 
Top
72 replies since 15/12/2012, 16:57   46073 views
  Share