Hartl Trans, informatii utile angajari

« Older   Newer »
  Share  
ianis1
view post Posted on 18/8/2014, 23:34




in fiecare luna angajeaza soferi
 
Top
Adi Si Alina
view post Posted on 31/8/2014, 08:22




imi spuneti si mie va rog frumos cei care lucrati la Harti Trans ce acte au trebuit pentru a va angajaza la aceasta firma?
 
Top
Marius5
view post Posted on 16/9/2014, 15:40




Spuneti-mi si mie exact ce acte trebuie la dosaru de angajare.multumesc
 
Top
Rbuanu Dani
view post Posted on 14/10/2014, 07:57




Bun ZIUA... Știe cineva ceva despre firma FILIP Spedition..M-au sunat sa ma duc la interviu ca au nevoie de șoferi ..daca poate cineva sa`mi zic ceva de firma asta...
 
Top
mihai6
view post Posted on 25/11/2014, 09:31




si ieu lucrez la hartl dar nu mise pare de loc o firma serioasa din contra colegi ii multa bataie de joc bani sint foarte putini si vorbesc foarte urit cu noi soferi,daca stai pe parcare te minte ca iti da 35 de euro pe zi dar e vrajala,cursele le da la pupincuristi siaia au o parere bune de hartl,fugiti cat va tin calcaiele,asta e adevarullllllllllllllll
 
Top
Alesia Si Eric
view post Posted on 25/11/2014, 15:40




salutare.cine lucreaza la HARTL,rog frumos sa mi se spuna cu ce se pleaca din Timisoara.parcul auto unde este?strictul necesar ce mi trebuie?lenjerie?de pat,si cum dau banii?la ce perioada.multumesc .
 
Top
Dobrin Alin-Daniel
view post Posted on 27/11/2014, 21:41




QUOTE (Alesia Si Eric @ 25/11/2014, 15:40) 
salutare.cine lucreaza la HARTL,rog frumos sa mi se spuna cu ce se pleaca din Timisoara.parcul auto unde este?strictul necesar ce mi trebuie?lenjerie?de pat,si cum dau banii?la ce perioada.multumesc .

Te-au chemat?si eu mha duc din ianuarie...
 
Top
Schultz
view post Posted on 31/12/2014, 11:51




Buna ziua.Imi poate spune si mie cineva cum mai stau treburile cu aceasta firma si ce salarii primesc incepatorii?Multumesc.
 
Top
ionut6
view post Posted on 29/1/2015, 14:43




un sofer cu experienta cat salar are ?
 
Top
dan13
view post Posted on 9/2/2015, 15:38




fratilor fugi ca dupa ce ca is de cacat cu bani mai au si pretenti ,am lucrat la ei si .....lasa de dorit rusine sa le fie , is prosti care ii incurajaza sa deie bani ca ei au numa bmw,gasec fraieri cu 600 de euro si daca vrei sa pleci nu te lasa,sa lucre cami pe 600 sau ia ii face pe seara

un sofer titular care nu da spaga la dispeceri sau nu e maro la bot ia 900 de euro pe luna.,au pupicuristi lor care fac bani restu o ia la cioc lucra pe mocaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Top
dan15
view post Posted on 9/2/2015, 15:47




fratilor fugi ca dupa ce ca is de cacat cu bani mai au si pretenti ,am lucrat la ei si .....lasa de dorit rusine sa le fie , is prosti care ii incurajaza sa deie bani ca ei au numa bmw,gasec fraieri cu 600 de euro si daca vrei sa pleci nu te lasa,sa lucre cami pe 600 sau ia ii face pe seara

waberes,trota ,duvenberc,angajeza incepatori pe bani nu pe moca

edy
angajaza

etc firme
 
Top
Un sofer
view post Posted on 14/2/2015, 12:39




Hartl carrier e o firma doar de inceput.

Eu am lucrat la ei 5 luni.E totul ok dar doar pentru a te invata cu camionul dar in rest cand e vorba sa strangi ceva bani,nici o sansa.Am fost 3 luni sofer B si 2 luni titular cu 7c/km.Asa ca daca vreti sa prindeti experienta e o firma ok dar pentru a face bani mai bine cautati in alta parte
 
Top
Andrei7
view post Posted on 6/3/2015, 18:28




Buna ziua, postez pentru a anunta ca aceasta firma este una foarte neserioasa. Fratele meu a incercat sa adune documentele necesare si nu au fost in stare sa trimita o hartie pentru examenul medical. Fara hartia aceea de la firma nu s-a eliberat fisa medicala, si a pierdut o gramada de bani. A sunat la firma de multiple ori si i-au inchis telefonul in fata. Foartre trist ca in aceasta tara asa merg lucrurile, de nimeni nu iti ofera o sansa. Nici macar nu i-a interesat sa ii spuna de la bun inceput. Ii sub orice critica.
 
Top
mihaila florin
view post Posted on 26/5/2015, 11:32




pe ce perioada este contractul la angajare
 
Top
quit1
view post Posted on 8/8/2015, 14:40




perioada nedeterminata
 
Top
72 replies since 15/12/2012, 16:57   46080 views
  Share