Hartl Trans, informatii utile angajari

« Older   Newer »
  Share  
Popescu Andrei
view post Posted on 11/3/2014, 14:45




mai sunt diponibile locuri pt soferi fara experienta ? am sunat la nr de e afisat aici si nu raspunde nimeni
 
Top
arad
view post Posted on 12/3/2014, 12:47




ceau eu sunt nou pe saiti asta ar sa va zic de ce meam facut cont pentru ca si eu sunt sun sofer incepator ca si voi am tot cautat de lucru si in sfarsit am gasit nu ii cine sti ce dar de inceput eu zic ca ii bine am sunat la FILIP la arad si am fost la ei pentru angajare. ei sunt singuri care mau aceptat fara esperienta asa ca cine vrea poate incerca la ei pentru inceput mio zis ca platesc 600 roni plus 3 centi pec km daca nu am fost foarte esplicid ceai care mai au intrebari ma puteti suna la numaru0743 682 960 sau sunati la filip ceau sa ne auzim de bine
 
Top
Iulian2
view post Posted on 12/3/2014, 13:11




La fel ca Popescu Andrei patesc si eu sun de 3 , 4 ori pe zi si nu raspunde nimeni la telefon-ul ala <_< . Arad la firma aia faci international sau intern.
 
Top
arad
view post Posted on 12/3/2014, 13:41




da international
 
Top
Gaby9120
view post Posted on 17/3/2014, 15:52




arad pe tine te-au luat fara experienta?
 
Top
ionutz1
view post Posted on 23/3/2014, 17:51




pt Krypter.. In primul rand vreau sa ti spun ca si am fost la hartl..2.te rog sa spui tu exact ce au spus colegii mai sus si nu e adevarat..3.te crezi atat de sofer dupa 5 luni ca sa iti permiti sa jignesti ceilalti colegi???Daca esti atat de inteligent pe cat lasi impresia ,de ce nu ti ai inceput cariera la alta firma??Sunt curios cum faci u km daca nu iti da incarcare??poate ai descoperit tu o formula magica,te rog sa ne inv si pe noi..ca si meserie ,inca se mai plateste,dar nu la hartl,aici vi sa faci experientza si sa nu mori de foame,atat..Sau esti de prin conducere si nu vrei sa se afle cati bani se opresc si cate amenzi se dau la hartl??
 
Top
GIANI2
view post Posted on 29/3/2014, 09:57




Firma din Resita angajeaza urgent sofer cu experienta pe comunitate (Austria-Germania) salariu 1.500 euro/ luna (6 saptamani cu 2 saptamani libere) informatii la 0744.1.140.40.1
 
Top
Iulian21
view post Posted on 1/4/2014, 15:38




in sfarsit am reusit sa i-au legatura cu ei pe email zilele astea ma apuc sa fac dosarul .
 
Top
robert sava
view post Posted on 6/4/2014, 11:26




salut, zi-mi si mie cum ai luat legatura cu ei? la telefon? da-mi si mie numarul de telefon te rog
 
Top
Babencu
view post Posted on 24/4/2014, 06:40




Va rog sa-mi spuneti daca in perioada aceasta se fac angajari la aceasta firma.
Va multumesc!
 
Top
adryan44
view post Posted on 4/5/2014, 13:14




Salutare la toata lumea ,pt.Iulian o intrebare,colegule cei de la Hartl te au contactat pe email?Si cand ai vb prima data cu ei,ti au zis sa trimiti un email cu CV buletin si permis si te contacteaza ei,daca da in cat timp te au contactat?Ms anticipat
 
Top
Frasila Iulian
view post Posted on 7/6/2014, 11:48




sa va spun ceva eu mai am orasul la E dupa aceea clar si fff sigur voi merge la aceasta firma pentru ca este singura firma care te angajeaza fara experienta alta nu exista ,si sa va mai spun ceva sunt fff seriosi toti prietenii mei au lucrat acolo si nu sa plins absolut nimeni ...va dau un sfat la toti incepatorii mergeti acolo sunt oameni seriosi .
 
Top
dominic1
icon9  view post Posted on 31/7/2014, 11:25




salut tuturor,muncesc in italia la logistica ca magazioner de 4 ani la o temperatura de 3 grade zilnic timp 9-10 ore iar salariul e de 1000 -1100,sunt bani putini tinand cont de chiriile scumpe si taxele care sunt de platit asa ca am decis sa avansez iar anul trecut mi-am facut permisul cu categoriile b/c/e atestat marfa +agabaritic in speranta gasirii unui loc de munca ca sofer pe tir dar in ciuda efortului in cauta un post de sofer nu am gasit ,toti iti cer experienta asa ca nu te ia nimeni .eu zic ca nu sunt putini banii pe care ii ofera hartl pentru incepatori deoarece e nevoie de cel putin 1-2 ani pentru a capata experienta apoi locul de munca nu va fi o problema ,am colegii care castiga 2000-2800 de euro pe luna dar pentru a ajunge acolo si-au spetit fundul tot in romania!!am o intrebare ,cat costa cartela tahografica??
 
Top
daniel2
view post Posted on 7/8/2014, 13:27




am toate actele in regula , as vrea sa ma angajez urgent , tel 0745108523 daniel
 
Top
ianis
view post Posted on 18/8/2014, 23:33




in fiecare luna angajeaza soferi
 
Top
72 replies since 15/12/2012, 16:57   46080 views
  Share