Hartl Trans, informatii utile angajari

« Older   Newer »
  Share  
stefanvd
view post Posted on 18/12/2013, 11:26




eu am sunat acuma si fac angajari de la data de 15 ianuarie
 
Top
sandy3
view post Posted on 3/1/2014, 02:27




hai sa fim seriosi...daca cineva are nevoie de tine te angajeaza,chiar daca nu ai experienta.de-ar fi sa nu angajeze nimeni doferi prof fara experienta,nu ar mai fi pe viitor soferi de tir....asta logic
 
Top
bebe321
view post Posted on 7/1/2014, 01:46




eu ma dus dosarul din august la ei si am fost si perosnal de cateva ori .Nu ma baga in seama.alta firma nu cunosc...deci nu-mi ramane decat sa dau telefoane si sa ma rog de ei..Sunf f neseriosi
 
Top
RADU1
view post Posted on 15/1/2014, 13:25




si eu as vrea sa ma angajez la hrtel oare mai fac angajari?
 
Top
ariton
view post Posted on 18/1/2014, 12:42




am si eu o intrebare daca stie cineva sa-mi raspunda, eu sunt in totalitate de acord cu ce spunde Krypter. am inteles ca te angajeaza cu 600 de euro chiar daca nu ai experienta dar cat timp te tine cu 600 de euro ca in mintea mea dupa cateva luni nu mai esti ca la inceput chiar fara experienta prinzi cat de cat ceva, hai nu cateva luni dar dupa 1 an ai ceva acolo in cap? daca stie cineva si vrea sami raspunda.
 
Top
mircea1311
view post Posted on 19/1/2014, 23:44




din aia 600 nu ii vezi pe toti stai asa.ai 600 lei salariu pe tara care nu is 150 de euro si cate 150 de euro pe saptamana , dar din astia 450 euro si 600 lei mai platesti si o asigurare jauate jumate cu firma ca doar asa ii bine si dupa aia vezi cu ce mai ramai. poate te fac titular dupa 3-4 luni si iei 7 centi pe km. da sa nu te astepti la prea multi km ca doar nu ii stii pe dispeceri ca sa faci si km. daca intr-o saptamana faci 5000 de km saptaman viitore sa te astepti ca schimbi la remori si te pui pe pauza de numa. is firme mai seioase care iau si incepatori. a si inca ceva la plecare stai de numa in garaj pana i se scoala la bou de Bernard sa pleci ca doar nu stai destul in camion si tre sa mai stai si in garaj pana pleci sa vezi cat ii el d cracanat.
 
Top
marcel1
view post Posted on 31/1/2014, 01:32




Dintre cei care ati scris mai sus ...pana la urma ati primit vreun raspun? Par seriosi sau nu? As vrea sa incerca,ca am cautat si nimeni nu angajeaza fara experienta....dar daca nimeni nu te angajeaza cum sa o capeti? Ma gandeam sa incerc pana la urma tot castigi o paine si cel putin iti dai interesul si nu stai sa astepti o minune. Iar cand te vei prezenta la vreo alta firma cel putin ai o sansa pt ca ai experienta care se tot cauta. S este normal sa se caute pentru ca este o responsabilitate destul de mare !
Mircea spuneai ca mai sunt si alte firme care angajeaza incepatori ne poti lasa un nume sau vreo informatie in vreun fel?
 
Top
Adrian30
view post Posted on 2/2/2014, 17:37




Cine stie, va rog sa-mi spuneti si mie ce alte firme angajeaza soferi fara experienta in afara de Hartl ? Rog un raspuns la e-mail [email protected] Multumesc mult !
 
Top
catalibus
view post Posted on 3/2/2014, 10:20




Dca cunoaste careva firme de transport,persoane sau marfa care angaleaza fara experianta.Va rog sa-mi dati un e-mail [email protected] va multumesc.
 
Top
crisro
view post Posted on 9/2/2014, 12:21




salutare vin cu un mesaj total neprietenos pentru hartltrans sau mai nou cum ii spune hartl crew sau hartl carrier datorita numelui schimbat la cateva luni denota ca nu sant oameni de cuvant si cine este multumit de salariu care il ia sa ramana in continuare cu ei pana I se vor opri si lui bani pentru banalitati..sa spuna cum se rotunjesc salatiile ca sant platiti la km ca sant tratati ca niste oameni de tot rahatul spuneti adevarul fratilor nu va fie frica firme sant destule cautati oameni potriviti si sa se stie ca un sofer b ia 150e pe saptamana daca lucreaza doua saptamani in luna respective ia doar 300 din care se retrag 150 pentru ai asigura salariul pe tara sa spuna toti cei care au lucrat sau lucreaza la ei ca se descurca cu bani astia prin Europa sant o firma de tot rahatul si daca ajungi sa iei o amenda din vina lor ca te obliga sa faci mai stiu eu ce incalcare de regulament stai cu lunile sa recuperezi bani pe care ti vor opri din salariu dati cartile pe fata ...... mai vb in curand..

cauta J carion la cluj
sant mai multe firme este ca sant perioade cand ai noroc sa prinzi ca se angajeaza este adevarat afli despre ele din parcari
 
Top
Alexandru Madalin
view post Posted on 16/2/2014, 22:34




dragii mei firma asta care isi schimba mereu numele in prezent hartl carrier este de tot cacatul si eu am fost la inceput, am stat 6 luni la ei si la 600 de euro pe care ii iei nu se merita chiar daca esti incepator, plus ca isi bate joc de soferi ,canditiva bine inainte sa plecati la ei ca traiul pe camion e foarte greu mai ales daca nu esti si platit. eu mi-am dat demisia acum cateva zile ca nu se mai poate in fiecare zi ii injuram,, acum tot ma suna mereu sa vin la lucru ca ma face titular cu 7 centi pe kilometru dar nici asa nu se merita pentru ca cursele lungi le ia altii mai vechi in firma si tie iti da cursa de 200km ,stai toata ziua incarci pe urma descarci si nu te alegi cu nimic, eu unu am terminat cu ei .
 
Top
ady90
view post Posted on 19/2/2014, 09:27




e o firma la miercurea ciuc Waberer's si la arad sau oradea care angajeaza fara exp da toti platesc prost pt inceput da trebe sa incepi de undeva cine e int sa ma sune 0767727158
 
Top
ovi1
view post Posted on 19/2/2014, 11:59




sal tuturor pe ce aresa se trimite sv pt angajare ca cel de pe sait nu este bun
 
Top
Gaby9120
view post Posted on 6/3/2014, 21:14




Se fac angajari in perioada asta pt soferi fara experienta??
 
Top
Gaby9120
view post Posted on 10/3/2014, 11:50




Mai angajeaza soferi fara experienta in perioada asta?Multumesc
 
Top
72 replies since 15/12/2012, 16:57   46080 views
  Share